2. MEDNARODNI NOGOMETNI TURNIR

VABILO (PDF)

Nk Čentiba – Csente FC Vas vljudno vabi na 2. mednarodni dvoranski turnir v malem nogometu v kategoriji:

U-7 (letnik 2010 in mlajši) – sobota, 4 . marca 2017, dopoldan

U-11 (letnik 2006 in mlajši) – sobota, 4 . marca 2017, popoldan

KJE: v telovadnici Dvojezične srednje šole Lendava

PRIJAVA IN INFORMACIJE: tomi.lebar@gmail.com, tel: +38631 671 005, Tomi bruno.persa@gmail.com, +38640190331, Bruno

PRIJAVNINA: 50 €, za vsaka naslednja selekcija istega kluba pa 40€. V kotizacijo sta všteta malic in pijača za igralce in vodjo ekipe.

Prijavnina se plača na naš TRR odprt pri NLB d.d., št.: SI56 02342-0020103050 najkasneje 3 dni pred turnirjem. Pred začetkom turnirja dobi vsaka ekipa na podlagi prijavljenih igralcev bone za hrano in pijačo.

Število ekip na posameznem turnirju je omejeno na 8 ekip.

Vse sodelujoče ekipe bodo najkasneje 2 dni pred pričetkom turnirja obveščene o razporedu turnirja.

PRIJAVNICA ZA TURNIR

Ekipa: ______________: ________

Ime ekipe      selekcija

Ime kluba :

Naslov :

DŠ:

Poštna številka in kraj :

Odgovorna oseba :

Tel.št.:

Datum :

SPLOŠNE DOLOČBE:

Ekipa mora priti na turnir 30 minut pred začetkom prve tekme in predati organizatorju izpolnjeno prijavnico (v prilogi).

Organizator ne odgovarja za garderobo in osebno lastnino igralcev in drugih udeležencev turnirja.

PRAVICA NASTOPA:

Igralci se identificirajo na podlagi športne izkaznice. Za posamezno ekipo ima na celotnem turnirju pravico nastopa največ 10 igralcev. Vsi igralci na tem tekmovanju nastopajo na lastno odgovornost.

PRAVILA NA TURNIRJIH:

Ekipe bodo razdeljene v 2 skupini po štiri ali pet ekip (odvisno od števila prijavljenih ekip),

• igra vsak z vsakim v svoji skupini
  • prvi dve uvrščeni ekipi v skupini se uvrstita v polfinale, kjer igrajo A1:B2 in B1:A2,
  • zmagovalni ekipi igrata za 1. mesto, poraženca za 3. mesto,
  • ekipa šteje največ 10 igralcev, U11 igra 4+1 na rokometne gole, U7 igra po sistemu 4:4, velikost gola 2 x 1 m,
  • menjave so leteče,
  • igralni čas je 1 x 10 minut brez odmora ( v polfinalu in finalu 1×12 minut),
  • pri U11 vratar ne sme podati žoge preko sredine igrišča; vratar podane žoge soigralca ne sme prijeti; v primeru igranja z roko se ekipa kaznuje z indirektnim udarcem z mesta prijetja,
  • pri prekrških in indirektnih strelih mora biti »živi zid« odmaknjen najmanj 3 m,
  • avt se izvaja z nogo, nasprotnik v tem primeru mora biti oddaljen 1 m,
  • pri izvajanju kota mora biti nasprotnik oddaljen 3 m,
  • kazenski streli se izvajajo z točke 7 m,
  • igralci so lahko za prekrške in nešportno obnašanje kaznovani z izključitvijo v trajanju 2 (dve) minuti – rumeni karton,
  • kaznovani igralec lahko vstopi v igro pred iztekom 2 minut v primeru, ko je njegova ekipa v času izključitve prejela zadetek,
  • za težje prekrške lahko sodnik igralca izključi – rdeči karton,
  • izključeni igralec ne more več sodelovati v igri in mora zapustiti rezervno klop. Po dveh minutah ga lahko v moštvu nadomesti igralec z rezervne klopi, ki za to dobi dovoljenje sodnika ali zapisnikarske mize. Izključeni igralec nima pravice nastopa na naslednjih tekmah.
  • Začetek tekem je po urniku. Ekipa, ki 2 ( dve ) minuti zamudi začetek tekme, je tekmo izgubila z rezultatom 0:3.

RAZVRSTITEV V SKUPINI

O razvrstitvi v skupini odločajo naslednji kriteriji:

1. število osvojenih točk ( 3 točke za zmago, 1 točka remi )
  2. rezultat medsebojne tekme
  3. gol razlika
  4. število doseženih golov
  5. žreb

V polfinalu in finalu se pri neodločenem rezultatu izvajajo kazenski streli. Kazenske strele izvajajo 3 igralci, ki so bili v igri. V nadaljevanju lahko izvaja kazenske strele en igralec do konca.

Prve tri ekipe turnirju prejmejo pokale. Priznanji prejmeta tudi najboljši strelec in vratar.

VSI IGRALCI NASTOPAJO NA LASTNO ODGOVORNOST

Športni pozdrav!                                                                                                                                            NK Čentiba – FC Csente